Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MVV 2017

 9. ročník Memoriálu Václava Vele 

 Výsledky - 27.8.2017 

 

Pořadí Start. č. Jméno Oddíl / Bydliště Ročník Kat. Výsledný čas    Ztráta
1. 63 Šorm Jiří  Elkov Author 1997 M 13:55 + 00:00
2. 72 Malík Tomáš SSC Železný Brod 1984 M30 14:45 + 00:50
3. 7 Svoboda Jaromír SK MS Auto 1996 M 15:04 + 01:09
4. 37 Kwiecien Pavel Jiskra Jaroměř - Potocký 1983 M30 15:14 + 01:19
5. 65 Beránek Jan  Ela Litvínov 1988 M 15:21 + 01:26
6. 57 Benda Michal  Cyklobenda 1983 M30 15:31 + 01:36
7. 58 Švanda Ondřej Cyklopoint Jičín 1987 M30 15:34 + 01:39
8. 64 Bradna Václav KCL Kooperativa Svijany 1980 M30 15:44 + 01:49
9. 53 Slavíček Jan  Forbidden Team 1984 M30 15:46 + 01:51
10. 8 Reichelt Rudolf SK MS Auto 1971 M40 15:49 + 01:54
11. 55 Polák Kamil Cyklo Kampo Turnov 1968 M40 16:02 + 02:07
12. 70 Vávra Jaroslav SSC Železný Brod 1970 M40 16:06 + 02:11
13. 54 Veselý Pavel SK MS Auto 1981 M30 16:19 + 02:24
14. 47 Chlupáč Jan  SSC Železný Brod 1994 M 16:20 + 02:25
15. 38 Živný Pavel KCL Kooperativa Svijany 1987 M30 16:26 + 02:31
16. 66 Čičko Jiří  SSC Železný Brod 1975 M40 16:34 + 02:39
17. 34 Hušek Martin SSC Železný Brod 1979 M30 16:44 + 02:49
18. 48 Hula Martin CK Vinohradské šlapky 1992 M 16:44 + 02:49
19. 10 Vlček Pavel CK Vinohradské šlapky 1971 M40 16:48 + 02:53
20. 6 Semerád Josef SK MS Auto 1969 M40 16:51 + 02:56
21. 71 Dlab Jaroslav SSC Železný Brod 1969 M40 16:51 + 02:56
22. 27 Charvát František KCL Kooperativa Svijany 1948 M60 16:53 + 02:58
23. 24 Havrda Rudolf KCL Kooperativa Svijany 1957 M60 16:53 + 02:58
24. 44 Kudrnáč Miloslav  Cyklopoint Jičín 1961 M50 16:55 + 03:00
25. 39 Živný Miroslav KCL Kooperativa Svijany 1982 M30 17:07 + 03:12
26. 59 Plechata Jiří  BC Sport Semily 1961 M50 17:12 + 03:17
27. 75 Mach Jiří  Cyklo Vysoké 1976 M40 17:18 + 03:23
28. 16 Maruška Jindřich Triatlon Jablonec 1980 M30 17:22 + 03:27
29. 15 Lauda Pavel Turista Všetaty 1963 M50 17:26 + 03:31
30. 33 Dobiášovský Pavel CK Nový Bydžov 1981 M30 17:37 + 03:42
31. 32 Kohoutek Pavel Jiskra Nový Bydžov 1954 M60 17:40 + 03:45
32. 56 Bílek Miroslav CSK Markus 1963 M50 17:47 + 03:52
33. 41 Svoboda Martin Unikovo MTB Team 2003 KADET 17:48 + 03:53
34. 46 Blažek Pavel KCL Kooperativa Svijany 1957 M60 17:50 + 03:55
35. 40 Dubnová Jana KCL Kooperativa Svijany 1990 Ž 17:50 + 03:55
36. 43 Nádvorník Jan  Kolokrám 1979 M30 18:02 + 04:07
37. 30 Rys Miloslav Lokomotiva Pardubice 1949 M60 18:06 + 04:11
38. 28 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 1972 M40 18:08 + 04:13
39. 4 Hanus Miroslav  SK MS Auto 1951 M60 18:09 + 04:14
40. 29 Pavlíček Václav Cyklosport Kerda 1954 M60 18:09 + 04:14
41. 60 Klápště Daniel  JU Racing 1997 M 18:12 + 04:17
42. 76 Hledík Jiří  KC Slavia Praha 1963 M50 18:15 + 04:20
43. 26 Holík Jaroslav SKC Pečky 1956 M60 18:18 + 04:23
44. 74 Ďoubalík Pavel Cyklo Vysoké 1949 M60 18:22 + 04:27
45. 9 Šorm Petr TJ Kovo Praha 1950 M60 18:30 + 04:35
46. 45 Šaník Luděk KC Pivovar Vratislavice 1959 M50 18:39 + 04:44
47. 3 Medřický Pavel SK MS Auto 2000 JUNIOR 18:43 + 04:48
48. 69 Strnad Jiří  KCL Kooperativa Svijany 1956 M60 18:49 + 04:54
49. 22 Jeřábek Petr KCL Kooperativa Svijany 1966 M50 19:00 + 05:05
50. 23 Hampl Jaromír KCL Kooperativa Svijany 1954 M60 19:06 + 05:11
51. 13 Malinský František KAH Sport Vrchlabí 1949 M60 19:13 + 05:18
52. 35 Urban Miroslav Železný Brod 1971 M40 19:22 + 05:27
53. 5 Nováček Petr SK MS Auto 1971 M40 19:23 + 05:28
54. 11 Vávrová Lenka  SSC Železný Brod 1973 Ž35 19:32 + 05:37
55. 20 Mojžíš Jaromír Jízdní kola Podbořany 1954 M60 19:36 + 05:41
56. 50 Bubla Miroslav  TJ Autobrzdy Jbc 1952 M60 19:43 + 05:48
57. 12 Mlátek Antonín TJ Kovo Praha 1949 M60 19:56 + 06:01
58. 36 Schwarz Radek NKT Kablo Cycling Team 1981 M30 20:35 + 06:40
59. 73 Růžička Vojtěch Cyklo Vysoké 1971 M40 20:35 + 06:40
60. 2 Lamač Martin SK MS Auto 2003 KADET 20:41 + 06:46
61. 25 Vokatý Vladimír SKC Pečky 1948 M60 20:41 + 06:46
62. 19 Koloc Josef KCL Kooperativa Svijany 1943 M60 21:00 + 07:05
63. 77 Drška Milan KC Pivovar Vratislavice 1951 M60 21:20 + 07:25
64. 14 Gregorová Eliška Triatlon Jablonec 1998 Ž 21:23 + 07:28
65. 62 Vavřich Luděk   1951 M60 21:48 + 07:53
66. 51 Drška Vladimír KC Pivovar Vratislavice 1947 M60 21:49 + 07:54
67. 17 Bartoš Jan Ohrazenice 1961 M50 22:46 + 08:51
68. 42 Donát Petr Železný Brod 1972 M40 23:29 + 09:34
69. 52 Bien Miroslav  KC Pivovar Vratislavice 1947 M60 23:49 + 09:54
70. 49 Šikola Miloslav TJ Autobrzdy Jbc 1957 M60 23:49 + 09:54
71. 67 Topinka Marek BC Sport Semily 1972 M40 24:25 + 10:30
72. 21 Mojžíšová Jaroslava Jízdní kola Podbořany 1955 Ž55 25:49 + 11:54
73. 18 Hadačová Irena Železný Brod 1961 Ž55 27:23 + 13:28
74. 1 Semerád Martin SK MS Auto 2004 KADET 27:40 + 13:45
75. 61 Kopal Zdeněk TJ Plamen Chodov 1945 M60 28:09 + 14:14
76. 68 Palová Iva  TJ Sokol Hrubá Horka 1960 Ž55 36:04 + 22:09

 


TOPlist