Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MVV 2018

 10. ročník Memoriálu Václava Vele 

 Výsledky - 26.8.2018 

 

Pořadí Jméno Oddíl / Bydliště Ročník Kategorie Výsledný čas Ztráta
1. Jiří Šorm  Favorit Brno 1997 M 13:43 + 00:00
2. Jakub Hrubý KCL Kooperativa Svijany 1998 M 14:37 + 00:54
3. Jaroslav Hradecký Sportraces-Issac Team 1996 M 14:41 + 00:58
4. Tomáš Malík  SSC Železný Brod 1984 M30 14:45 + 01:02
5. Matěj Pechout Cyklo Benda 2001 JUNIOR 15:03 + 01:20
6. Jakub Svoboda Kolokrám 1975 M40 15:06 + 01:23
7. Karel Petera Rohozec Amulet Team 1973 M40 15:07 + 01:24
8. Michal Benda Cyklo Benda 1983 M30 15:19 + 01:36
9. Petr Klejna KCL Kooperativa Svijany 1980 M30 15:21 + 01:38
10. Rudolf Reichelt SK MS Auto 1971 M40 15:33 + 01:50
11. Pavel Veselý SK MS Auto 1981 M30 15:57 + 02:14
12. Kamil Polák Cyklo Kampo Turnov 1968 M50 16:02 + 02:19
13. Jan Chlupáč SSC Železný Brod 1994 M 16:05 + 02:22
14. Jaroslav Vávra SSC Železný Brod 1970 M40 16:06 + 02:23
15. Jan Pícha KCL Kooperativa Svijany 1975 M40 16:11 + 02:28
16. Jan Slavíček Forbidden 1984 M30 16:13 + 02:30
17. Lukáš Tulach cykloliberec.cz 1984 M30 16:17 + 02:34
18. Martin Klein    1977 M40 16:22 + 02:39
19. Jiří Holas Cyklopoint Jičín 1958 M60 16:23 + 02:40
20. Jiří Čičko SSC Železný Brod 1975 M40 16:29 + 02:46
21. Miroslav Živný KCL Kooperativa Svijany 1982 M30 16:35 + 02:52
22. Petr Vlček CK Vinohradské Šlapky 1971 M40 16:37 + 02:54
23. Pavel Živný KCL Kooperativa Svijany 1987 M30 16:38 + 02:55
24. Rudolf Cogan Aerotec 1971 M40 16:38 + 02:55
25. Martin Hula CK Vinohradské Šlapky 1992 M 16:39 + 02:56
26. Miloslav Kudrnáč Cyklopoint Jičín 1961 M50 17:02 + 03:19
27. Rudolf Havrda KCL Kooperativa Svijany 1957 M60 17:11 + 03:28
28. Petr Bažant Cyklo Benda 1982 M30 17:14 + 03:31
29. Robert Kleiner Lawi Granfondo 1966 M50 17:15 + 03:32
30. Vojtěch Drtina KCL Kooperativa Svijany 1977 M40 17:16 + 03:33
31. Jiří Vlček CK Vinohradské Šlapky 1974 M40 17:18 + 03:35
32. Josef Semerád SK MS Auto 1969 M40 17:22 + 03:39
33. Pavel Dobiášovský CK Nový Bydžov 1981 M30 17:23 + 03:40
34. Martin Hušek SSC Železný Brod 1979 M30 17:23 + 03:40
35. Daniel Štěpánek SK MS Auto 1972 M40 17:28 + 03:45
36. Pavel Medřický SK MS Auto 2000 JUNIOR 17:32 + 03:49
37. Ondřej Vízek SNS Smržovka 1984 M30 17:42 + 03:59
38. Zdeněk Kubíček OK Mnichovo Hradiště 1972 M40 17:50 + 04:07
39. Miloslav Rys LOKO Pardubice 1949 M60 17:53 + 04:10
40. Matěj Myslivec Sportech SK 1998 M 17:55 + 04:12
41. Miroslav Tuček SK MS Auto 1953 M60 18:02 + 04:19
42. Eliška Gregorová Chlístov 1998 Ž 18:03 + 04:20
43. David Fanderlik Herby Servis 2002 JUNIOR 18:04 + 04:21
44. Pavel Just Cyklo Benda 1976 M40 18:04 + 04:21
45. Matouš Lubas SSC Železný Brod 1991 M 18:07 + 04:24
46. Tomáš Kubát CK Kolokrám 1977 M40 18:10 + 04:27
47. Ivo Strnad skibikecentrum.cz 1964 M50 18:14 + 04:31
48. Miroslav Hanus SK MS Auto 1951 M60 18:15 + 04:32
49. Miroslav Urban  Železný Brod 1971 M40 18:17 + 04:34
50. Jiří Hledík CK Slavia Praha 1963 M50 18:27 + 04:44
51. Jaroslav Holík SKC Pečky 1956 M60 18:28 + 04:45
52. Václav Pavlíček Sunbike 1954 M60 18:30 + 04:47
53. Petr Nováček SK MS Auto 1971 M40 18:32 + 04:49
54. Vladislav Švestka Cyklokros Milovice 1967 M50 18:45 + 05:02
55. Radek Tůma KSM Hrádek 1976 M40 18:48 + 05:05
56. Pavel Blažek KCL Kooperativa Svijany 1957 M60 18:50 + 05:07
57. Jiří Strnad KCL Kooperativa Svijany 1956 M60 18:50 + 05:07
58. Jakub Čejchan Sokol Vrát 1998 M 18:50 + 05:07
59. David Kváč SK MS Auto 2004 KADET 19:00 + 05:17
60. Vojtěch Růžička Cyklo Vysoké 1971 M40 19:00 + 05:17
61. Aleš Náhlovský Cyklo Šonský 1957 M60 19:02 + 05:19
62. František Malinský KAH Sport Vrchlabí 1949 M60 19:15 + 05:32
63. Petr Balásek Rohozec Amulet Team 1947 M60 19:29 + 05:46
64. Pavel Zavřel Brodec 1979 M30 19:35 + 05:52
65. Tomáš Sauer   1973 M40 19:46 + 06:03
66. Alexej Tomeš Rokytnice nad Jizerou  1966 M50 19:46 + 06:03
67. Jiří Lehotský Cube Cyklo-Ski Špicar  1948 M60 19:46 + 06:03
68. Josef Fučík CK Vinohradské Šlapky 1954 M60 19:52 + 06:09
69. Pavel Hobrlant KSM Hrádek 1980 M30 19:57 + 06:14
70. Radek Schwarz NKT Kablo Cycling Team 1981 M30 20:06 + 06:23
71. David Bartoš Pelechov 1986 M30 20:11 + 06:28
72. Václav Zelenka SK Cyklosport Kern 1952 M60 20:26 + 06:43
73. Lenka Vávrová SSC Železný Brod 1973 Ž35 20:50 + 07:07
74. Lukáš Petrásek   1984 M30 20:50 + 07:07
75. Nela Bohatá KČL Harrachov 2004 KADETKA 20:55 + 07:12
76. Vladimír Vokatý SKC Pečky 1948 M60 20:58 + 07:15
77. Jan Šubrt MTB Spartak Vrchlabí 2005 KADET 21:03 + 07:20
78. Vlastimil Motlík Železný Brod 1950 M60 21:06 + 07:23
79. Justýna Kolářová Dukla Praha 2004 KADETKA 21:08 + 07:25
80. Pavel Toločko KSM Hrádek 1964 M50 21:08 + 07:25
81. Jan Myslivec Sportech SK 1967 M50 21:18 + 07:35
82. Josef Koloc KCL Kooperativa Svijany 1943 M60 21:27 + 07:44
83. Vít Tauchman NKT Kablo Cycling Team 1981 M30 21:28 + 07:45
84. Pavel Tomeš Železný Brod 1974 M40 21:29 + 07:46
85. Alena Mikšovská CSK Markus 1960 Ž55 21:44 + 08:01
86. Vladimír Drška KC Pivovar Vratislavice 1947 M60 21:51 + 08:08
87. Miloslav Šturc SKC Pečky 1939 M60 21:52 + 08:09
88. Zdeňka Suková Aerotec 1986 Ž 22:10 + 08:27
89. Jan Bartoš  Ohrazenice 1961 M50 22:11 + 08:28
90. David Anděl  Malá Skála 2001 JUNIOR 23:21 + 09:38
91. Jan Šugra Prolog Bike 1977 M40 23:48 + 10:05
92. Tereza Hlinková Merida Team 2003 KADETKA 23:53 + 10:10
93. Miroslav Bien KC Pivovar Vratislavice 1947 M60 24:40 + 10:57
94. Jitka Pacharová Liberec 1977 Ž35 25:57 + 12:14
95. Lucie Kuželáková Železný Brod 1990 Ž 26:33 + 12:50
96. Iva Palová TJ Sokol Hrubá  1960 Ž55 36:38 + 22:55

 


TOPlist